Czujesz głód? Gorąca świeża pizza to właściwy wybór.

Zamów pizzę w Warszawie. Pizza to jedna z najbardziej rozpoznawalnych potraw na świecie, wywodzi się z kuchni włoskiej. Płaski, zazwyczaj okrągły placek ciasta drożdżowego (focaccia), smarowany jest sosem pomidorowym z zielonymi ziołami lub sosem z oliwy z oliwek, obficie sypany potartym serem mozzarella i dekorowany najróżniejszymi dodatkami. Tak powstaje pizza, którą należy przez niedługi czas wypiec w bardzo mocno nagrzanym piecu. Pizzę można podawać na gorąco i jest to najbardziej popularny sposób, ale coraz częściej spotykane jest serwowanie i jedzenie pizzy na zimno. U nas znajdziesz lokale specjalizujące się w przyrządzaniu, serwowaniu i dostawie pizzy w Warszawie.

Wybierz swoje ulubione ciasto na pizzę online, sos pomidorowy, dodatki (w tym ser oraz pieczarki, kukurydzę, szpinak, brokuły, cukinię, szynkę, boczek, salami, kurczaka, wieprzowinę, wołowinę, kiełbasę, owoce morza, pomidory, ananasa, oliwki, ogórka konserwowego, anchois, paprykę, czosnek, cebulę i in.), sos do pizzy – ketchup, czosnkowy, jogurtowy, ostry. Zamów po skomponowaniu najlepszego dania. Zapłać wygodnie online lub przy odbiorze i poczekaj na dostawę.

Pizza Warszawa z dostawą do pracy

– jeśli masz biuro w domu, albo tradycyjnie siedzisz przy biurku w firmie dowieziemy z równym zapałem. Dostarczamy także na imprezy, domówki, spotkania mniej lub bardziej formalne. Dostawa jedzenia to coś, w czym się specjalizujemy.

Zamówi i przekonaj się jak szybko, smacznie dowozimy z natalerzu.pl przeróżne rodzaje pizzy: Pepperoni, Margherita, Neapolitana, Funghi, Capricciossa, Hawajska, Wegetariańska, Frutti Di Mare, Serowa.

Wybrane pizzerie w Warszawie

Najlepsze restauracje włoskie, pizzerie i bary w Warszawie serwujące wyśmienitą pizzę znajdziesz natalerzu.pl