Najlepsze sushi w Warszawie znajdziesz naTalerzu.pl

Zamów suhi w Warszawie i poczuj oryginalny, egzotyczny smak najzdrowszego menu na świecie. Czy wiesz, że już ponad 2% populacji Japończyków ma ponad 90 lat? Liczba ta w ostatniej dekadzie podwoiła się. To, że mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni dożywają tak sędziwego wieku w zdrowiu i dobrej kondycji, to bezsprzecznie zasługa diety bogatej w ryby i owoce morza. Japońską kuchnię tworzy całokształt - styl życia razem z kulturą oraz oczywiście dieta. Kuchnia Dalekiego Wschodu przez Europejczyków kojarzona jest z najzdrowszą na świecie i dobrze, bo dokładnie tak jest. W naszym kraju ceniona jest za oryginalny smak, niskokaloryczność i lekkostrawność. Większość osób, które posmakowały specyficznego aromatu sushi, staje się prawdziwymi fanami i wiernymi odbiorcami kuchni japońskiej.

Sushi przygotowywane jest niezwykle starannie. Przygotowanie dania dla niewprawionych osób jest dosyć czasochłonne, jednak w rękach doświadczonego kucharza powstaje niezwykle sprawnie, ale wciąż dokładnie i profesjonalnie.

Zamów sushi w Warszawie i przekonaj się, że idealne japońskie menu składa się głównie z ryżu, wodorostów, świeżych i najczęściej surowych ryb, owoców morza i przeróżnych warzyw (rzepa, marchew, por, ogórek, a także awokado), a jako nieodzowne dodatki służą wasabi oraz marynowany imbir.

Co znajdziemy pośród dań kuchni japońskiej?

Przejrzyj naszą ofertę, zadecyduj i zamów sushi w Warszawie. Nie zapomnij także wybrać jednej z najpopularniejszych potrawy z kuchni japońskiej: sushi w tym m.in. nigiri, maki, temaki, gunkan, rosomaki, uramaki, futomaki, rosomaki, nori, aburi oraz sashimi, ebi furai (krewetki po japońsku), sałatka z wodorostów, tofu, dashi, ramen, tempura, miso-shiru, mochi, takoyaki, teriyaki, tonkatsu i in.

Dowozimy sushi z sieci restauracyjnej, restauracji, bistro, barów. Dostarczamy do domów, biur, na przyjęcia i specjalne okazje.

Wybrane warszawskie restauracje japońskie i sushi bary

  • Zupy ramen w warszawskiej japońskiej restauracji Sushi Saska Kępa, przy ul. Zwycięzców 4
  • Sushi bar Saiko Sushi - na Białołęce przy ul. Strumykowej 40D
  • Sushi bar na Ursynowie przy ul. Pod Lipą 1 - Inori Sushi

Inne popularne dania i potrawy w Warszawie