Owoce morza na talerzu - czy można chcieć więcej? ;)

Zamów owoce morza w Warszawie i rozsmakuj się w oryginalnym, śródziemnomorskim smaku. Serwujemy je w wydaniu tradycyjnym lub nowoczesnym. To danie, które najpopularniejsze jest w porze lunchu oraz zamawiane na późny obiad lub kolację.

Owoce morza przygotowuje się szybko, a ich sekret tkwi w… świeżości. Smakują najlepiej tylko i wyłącznie świeże kalmary, krewetki, mule, ośmiorniczki. Może być podawane w wersji lekkiej lub sytej. W naszym klimacie zamówienie świeżych owoców morza w Warszawie jest nie lada wyzwaniem, ale są miejsca w stolicy, które serwują dania ze świeżych frutti di mare. Eksperci twierdzą, że do potraw mogą być użyte mrożone, jednak w takim wypadku ich jakość nie powinna pozostawiać żadnych wątpliwości. Warto pamiętać o sprawdzeniu czy użyta oliwa z oliwek jest dobrej jakości, to wszakże ona decyduje o końcowym smaku potrawy.

Owoce morza - z czym to się je?

Mogą być podawane jako przystawka, zupa, sałatka lub danie główne. Startery zazwyczaj podawane są lekkie, bez dodatków. Zupy w zależności od wybranej kuchni albo oparte na owocach morza, albo z dodatkiem mięs. Do sałatki najlepiej smakują z lokalnymi warzywami sezonowymi. Mogą być grillowane w kanapce. Propozycja dania głównego z makaronami, jako risotto lub dodatek do ryżu, zapiekane w cieście – tarta, albo dodatek do pizzy.

Wybierz najlepsze dla Ciebie i zamów owoce morza w Warszawie. Frutti di mare o jakich marzysz możesz znaleźć dziś na swoim talerzu. Przejrzyj naszą ofertę, zadecyduj i zamów owoce morza w Warszawie.

Dowozimy owoce morza z sieci restauracyjnej, restauracji, bistro czy barów. Dostarczamy na spotkania firmowe, lunche, do domu oraz na specjalne okazje. Natalerzu.pl znajdziesz ofertę dań i produktów wyłącznie najwyższej jakości.

Wybrane warszawskie restauracje serwujące dania z owocami morza

  • Zupy ramen w warszawskiej japońskiej restauracji Sushi Saska Kępa, przy ul. Zwycięzców 4
  • Sushi bar Saiko Sushi - na Białołęce przy ul. Strumykowej 40D
  • Sushi bar na Ursynowie przy ul. Pod Lipą 1 - Inori Sushi

Inne popularne dania i potrawy w Warszawie